ad
x

बसन्त लामालाई एआईजीको फुली, २ दिन कार्यकाल !

person explore access_timeजेठ ६, २०७९ chat_bubble_outline0

प्रहरी अतिरिक्त महानिरीक्षक (एआईजी)मा बढुवा भएका बसन्त कुमार लामालाई दर्ज्यानी चिन्ह प्रदान गरिएको छ । शुक्रवार प्रहरी प्रधान कार्यालयमा आयोजित समारोहमा आईजीपी धिरज प्रताप सिंहले उनलाई एआईजीको फुली लगाइदिएका हुन् । 


शुक्रवार बसेको मन्त्रिपरिषद्को निर्णय अनुसार प्रहरी अतिरिक्त महानिरीक्षकमा बढुवा भएका लामाको कार्यकाल २ दिन मात्र हुनेछ । एआईजीको ५६ वर्षको उमेर हदका कारण उनि जेठ ७ मा राति १२ बजेबाट अवकाशमा जान्छन् । लामालाई शनिवार र आइतबारको बिदा सकिएपछि बिदाई गरिने प्रहरी प्रधान कार्यालयका एकजना उच्च अधिकृतले रातोपाटीलाई बताए । वैशाख २३ मा बढुवा समितिले डिआईजी लामालाई प्रहरी अतिरिक्त महानिरीक्षक (एआईजी)मा बढुवाका लागी सिफारिस गरेको थियो । मन्त्रिपरिषद्ले प्रहरीमा ५ एआईजीको दरबन्दी रिक्त हुँदा लामालाई मात्रै बढुवा गरेको छ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।