ad
x

नेप्सेमा १५ अंकको गिरावट, जम्मा ९३ करोडको कारोबार

person explore access_timeजेठ ६, २०७९ chat_bubble_outline0

पहिलो पटक साताको अन्तिम दिन शुक्रबार पनि कारोबार भएको नेप्सेमा दोहोरो अंकको गिरावट आएको छ । नेपाल स्टक एक्सचेन्जका अनुसार यस दिन नेप्से सूचक १५.८२ अंकले घट्दै २२३५.०९ बिन्दुमा ओर्लिएको हो। 
उसो पहिलो पटक शुक्रबार पनि खुलेको बजारमा आज ९३ करोड रुपैयाँ बराबरको मात्र कारोबार भएको छ । नेप्सेका अनुसार यस दिन कुल २२३ कम्पनीको २५ लाख २४ हजार २६८ कित्ता सेयर १९ हजार १०९ पटक किनबेच हुँदा जम्मा ९३ करोड २२ लाख ६ हजार ८४ रुपैयाँ बराबरको मात्र कारोबार भएको छ ।


आज म्यचुअल फन्ड बाहेक सबै उपसमूहको नेप्से परिसूचक ऋणात्मक भएका छन्। आज सबैभन्दा बढी व्यापार समूह र अन्य उपसमूहले गुमाएका छन् । यस दिन सबैभन्दा बढी मुदायिक लघुवित्त वित्तीय संस्थाका सेयर धनिहरुले २.७३ प्रतिशतले कमाएका छन् भने सबैभन्दा धेरै तेह्रथुम पावर कम्पनीका सेयर धनीहरुले ४.९४ प्रतिशतले गुमाएका छन् ।कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।