ad
x

प्युठानको झिमरुक गाउँपालिकाका अध्यक्षद्वारा तलब भत्ता नलिने घोषणा

person explore access_timeजेठ ६, २०७९ chat_bubble_outline0

प्युठानको झिमरुक गाउँपालिकाका अध्यक्षमा निर्वाचित पितबहादुर एमसीले तलब भत्ता नलिने घोषणा गरेका छन्। शुक्रबार सपथ ग्रहण गरे लगत्तै एमसीले तलब भत्ता नलिने बताएका हुन्। नेकपा माओवादी केन्द्र र नेकपा एमाले संयुक्त तालमेलबाट अध्यक्षमा जितेका हुन्। उनी माओवादी केन्द्रका लुम्बिनी प्रदेश सदस्यसमेत हुन्।
कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।