ad
x

टेकु अस्पतालले आइतबार ओपीडी सेवा दिने

person explore access_timeजेठ ६, २०७९ chat_bubble_outline0

 शुक्रराज ट्रपिकल तथा सरुवा रोग अस्पताल (टेकु अस्पताल)ले आइतबार बिदा नदिने भएको छ । सरुवा रोग अस्पतालको बहिरंग सेवा ओपीडी लगायत सम्पूर्ण सेवाहरु अर्को सूचना नभएसम्म पूर्ववत् रुपमा नियमित सञ्चालन हुने अस्पतालले जनाएको छ ।


सरुवा रोग अस्पतालका  निर्देशक डा.मनिषा रावलद्वारा जारी विज्ञप्तिमा ‘हप्तामा शनिवार र आइतबार दुई दिन बिदा दिने निर्णय कार्यान्वयन सम्बन्धमा छलफल हुँदा हाललाई अन्य सार्वजनिक बिदा परेको बाहेक आइतबारका दिन पनि सेवा नियमित हुने उल्लेख गरिएको छ । 
वीर अस्पताल, परोपकार प्रसूति तथा स्त्री रोग अस्पताल लगायतका ५ अस्पतालहरुले पनि आइतबार सार्वजनिक विदा नदिने घोषणा गरिसकेका छन् । गृह मन्त्रालयले २६ वैशाखमा राजपत्रमा सूचना प्रकाशन गर्दै हप्तामा शनिबार र आइतबार गरी दुई दिन विदा दिने जानकारी गराएको थियो ।कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।