ad
x

झापाबाट अवैध सुनसहित १ जना पक्राउ

person explore access_timeजेठ ५, २०७९ chat_bubble_outline0

झापाको मेचीनगर नगरपालिका–६ पुरानो मेचीपुल छेउबाट ३४९.७०० ग्राम अवैध सुनसहित १ जनालाई प्रहरीले पक्राउ गरेको छ । उक्त सुनको हालको मूल्य २८,८७,१८२.६५० रुपैयाँ बराबर हुने प्रहरीले जनाएको छ ।


पक्राउ पर्नेमा कैलाली घर भई दमक नगरपालिका–२ मा बसोबास गर्दै आएका ३३ वर्षीय धिरेन्द्र जैसी रहेका छन् । बुधवार दिउँसो साढे १ बजेको समयमा भारतबाट नेपालतर्फ आउँदै गरेको अवस्थामा जैसीलाई प्रहरीले सुनसहित पक्राउ गरेको हो । विशेष सूचनाको आधारमा ईलाका प्रहरी कार्यालय काँकडभिट्टाबाट खटिएको प्रहरी टोलीले पक्राउ गरेको हो । सुनसहित पक्राउ परेका जैसीलाई आवश्यक कारवाहीको लागी मेची भन्सार कार्यालय बुझाइएको ईलाका प्रहरी कार्यालय काँकडभिट्टाले जनाएको छ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।