ad
x

बाजुराको जगन्नाथ गाउँपालिकाको अध्यक्षमा फेरि शाही विजयी

person explore access_timeजेठ ५, २०७९ chat_bubble_outline0

बाजुराको जगन्नाथ गाउँपालिकाको अध्यक्षमा फेरि कालीबहादुर शाही विजयी भएका छन् । शाही ०७४ मा पनि अध्यक्षमा निर्वाचित भएका थिए । उनी एमालेका जिल्ला अध्यक्ष हुन् । शाहीले दुई हजार ३१९ मत ल्याए भने निकटतम प्रतिद्वन्द्वी काँग्रेसका सुन्दर विष्टले एक हजार ८७० मत पाए । शाही र विष्टको मतान्तर ४४९ छ ।


उपाध्यक्षमा नेकपा एमालेकी उम्मेदवार मरुकला विष्ट विजयी भएकी छन् । उनी गठबन्धनका तर्फबाट उम्मेदवार बनेका नेकपा (एकीकृत समाजवादी) का धर्म बहादुर शाहीलाई ५३० मतको फरकले हराउन सफल भइन् ।नेकपा एमालेकी उम्मेदवार विष्टले दुई हजार १८३ शाहीले एक हजार ६८० मत पाए ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।