ad
x

प्रियंका चोपडाले अनुहारमा चोट लागेको फोटो सेयर गरिन् : प्रशंसकले सोधे, ‘तपाईंलाई ठिक त छ ?’

person explore access_timeजेठ ४, २०७९ chat_bubble_outline0

 


बलिउड अभिनेत्री प्रियंका चोपडाले बुधबार आफ्नो इन्स्टाग्राम अकाउन्टमा अनुहारमा चोट लागेको फोटो सेयर गरेकी छिन् । उनको तस्बिर हेरेर धेरैजना सुरुमा झस्किए र उनलाई खासमा के भएको हो भनेर सोध्न थाले । कतिले भने उनले उक्त तस्बिर आफ्नो आउँदो हलिउड वेब सिरिज चिटाडेलको सेटबाट सेयर गरेको पनि अनुमान गरे ।उक्त तस्बिर सेयर गर्दै उनले फलोअर्सलाई सोधिन्, ‘के तपाईंको पनि काममा कठिन दिन थियो ?’ यसका साथै उनले स्माइली पनि पोस्ट गरेकी छिन् ।उनको यो तस्बिरमा धेरैले ‘ओएमजी’ कमेन्ट गरेका छन् । यसका साथै एकजना प्रशंसकले ‘के भयो ? तपाईंलाई ठिक छ ?’ यस्तै अर्काले सोधे, ‘यो के भयो ?’ यस्तै अर्काले कमेन्टमा लेखेका छन्, ‘आफ्नो ख्याल राख्नु... प्रत्येक दिन नयाँ अनुभव हो ।’यस्तै, अर्का एकजनाले भने, ‘ओएमजी, एकछिनको लागि त तपाईंलाई चोट लाग्यो कि भन्ने सोचेँ ।’प्रियंका आफ्नी छोरी मालती म्यारी चोपडा जोनसलाई घर ल्याएपछि शोको सुटिङमा फर्किएकी थिइन् ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।