ad
x

माधव नेपालको गृहजिल्ला राजदेवीको मेयर र उपमेयरमा एकीकृत समाजवादी विजयी

person explore access_timeजेठ ४, २०७९ chat_bubble_outline0

रौतहटको राजदेवी नगरपालिकाको मेयर र उपेमयेरमा नेकपा एकीकृत समाजवादी निर्वाचित भएको छ । राजदेवीको मेयरमा भीखारी यादव ६ हजार ९९९ मत प्राप्त गर्दै निर्वाचित भएका हुन् भने उपप्रमुखमा पनि नेकपा एकीकृत समाजवादीकै राजकुमारी देवी विजयी भइन् ।


मेयरमा निर्वाचित भिखारीका निकटतम प्रतिद्वन्द्वी काँग्रेसका धिरेन्द्र सिंहले ३ हजार ७१७ मत प्राप्त गरे । त्यस्तै उपमेयर राजकुमारीले ६ हजार १६४ मत प्राप्त गरिन् । उनका निकटतम प्रतिद्वन्द्वी काँग्रेसकी अर्चनाकुमारी यादवले ३ हजार ४९ मत प्राप्त गरिन् ।कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।