ad
x

काँग्रेसले एमालेबाट खोस्यो दाङको लमही नगरपालिका

person explore access_timeजेठ ४, २०७९ chat_bubble_outline0

दाङको लमही नगरपालिकामा नेपाली काँग्रेस विजयी भएको छ । मेयरमा काँग्रेसका जोगराज चौधरी ९ हजार ३ सय १७ मतसहित विजयी भएका छन् । निकटतम प्रतिस्पर्धी माओवादी केन्द्रका बसन्तराज शर्माले ७ हजार २ सय ८५ मत प्राप्त गरेका छन् । एमालेका दण्डीराम चौधरीले ५ हजार ५ सय ३ मत प्राप्त गरेका छन् । 


उपमेयरमा काँग्रेसकी लक्ष्मी योगी ८ हजार ७ सय ३७ मतका साथ विजयी भएकी छन् । उनकी निकटतम् प्रतिस्पर्धी माओवादी केन्द्रकी गंगा पाण्डेले ५ हजार ८ सय ४८ र एमालेकी सुशिला शर्माले ५ हजार ३ सय १२ मत प्राप्त गरेकी छन् । ९ वडामध्ये ८ वडा काँग्रेसले जितेको छ । वडा नम्बर ५ मात्रै माओवादी केन्द्रले जितेको छ । २०७४ मा मेयर जितेको एमाले यसपटक शून्य भएको छ ।
 कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।