ad
x

बागबजारमा अलपत्र दुई नाबालिका अभिभावकको जिम्मामा

person explore access_timeजेठ ३, २०७९ chat_bubble_outline0

काठमाडौंको बागबजारमा अलपत्र अवस्थामा फेला परेका दुईजना नाबालिकालाई प्रहरीले अभिभावकको जिम्मा लगाएको छ । जेठ २ मा बिहान काठमाण्डौं महानगरपालिका–२८ मा  बागबजारस्थित सडक खण्डमा बेवारिसे अवस्थामा भेटिएका दुईजना नाबालिकालाई प्रहरीले उद्धार गरेको थियो ।


८ वर्ष र ६ वर्षीया ती बालिकाहरूलाई अभिभावकको खोजी गरेर जिम्मा लागाइएको जिल्ला प्रहरी परिसर काठमाडौंका एसपी दिनेशराज मैनालीले रातोपाटीलाई बताए । अहिले भैंसेपाटी बस्दै आएका उनीहरु रसुवाको धुन्चेस्थित माध्यमिक विद्यालयमा पढ्ने सूचनाका आधारमा रसुवा प्रहरीसँगको समन्वयमा काठमाडौं प्रहरी अभिभावकसम्म पुगेको थियो ।खोटाङ रावावेशी गाउँपालिका–३ घर भएका ति नाबालिकाहरुका बुवा प्रेम राई रसुवाका शिक्षक हुन् । प्रहरीले नाबालिकाहरुलाई आमा सम्झना राईको जिम्मा लगाएको छ । 

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।