ad
x

यस्तो छ आज अमेरिकी डलरको सटहीदर, अन्य देशको मुद्राको कति ?

person explore access_timeजेठ ३, २०७९ chat_bubble_outline0

नेपाल राष्ट्र बैंकले आज एक अमेरिकी डलरको बिक्री मूल्य १२४.२३ रुपैयाँ र खरिद मूल्य १२३.६३ रुपैयाँ तोकेको छ । केन्द्रीय बैंकले आजको विदेशी मुद्राको विनिमयदर तोक्दै डलरको सटहीदर कायम गरेको हो । राष्ट्र बैंकका अनुसार आज पनि नेपाली मुद्रा डलरको तुलनामा कमजारे स्थितीमा छ । सर्वसाधारणले एक डलर साट्न १२४.२३ रुपैयाँ खर्चनुपर्छ । जुन, अहिलेसम्मकै उच्च हो । यस्तै, आजका लागि एक यूरोको बिक्रीदर १२९.५१ रुपैयाँ र खरिद दर १२८.८८ रुपैयाँ छ ।


१५२.१८ रुपैयाँमा बिक्री भइरहेको पाउण्ड स्र्टलिङको खरिददर १५१.४५ रुपैयाँ छ भने अष्ट्रेलियन डलरको बिक्रीदर ८५.९९ रुपैयाँ र खरिद दर ८५.५८ रुपैयाँ छ । यसका साथै, ८९.११ रुपैयाँमा बिक्री मूल्य कायम भएको सिंगापुर डलरको खरिद मूल्य ८८.६८ रुपैयाँ छ ।१० जापानी येनको बिक्रीदर ९.६१ रुपैयाँ कायम हुँदा खरिददर ९.५६ रुपैयाँ कायम छ भने चिनियाँ युवानको बिक्रीदर १८.३० रुपैयाँ र खरिद दर १८.२१ रुपैयाँ हुन आउँछ । ३३.१२ रुपैयाँ बिक्रीदर तोकिएको साउदी रियालको खरिददर ३२.९६ रुपैयाँ छ भने ३४.०१ रुपैयाँ बिक्रीदर कायम कतारी रियालको खरिददर ३३.८५ रुपैयाँ छ ।यसैगरी, संयुक्त अरब इमिरेट्स (यूएई)को दिरामको बिक्रीदर ३३.८२ रुपैयाँ र खरिददर ३३.६६ रुपैयाँ छ भने मलेसियन रिंगटको बिक्रीदर २८.२५ रुपैयाँ र खरिददर २८.११ रुपैयाँ छ ।
 कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।