ad
x

सिद्धिचरण नगरपालिका : मेयरमा काँग्रेस र उपमेयरमा एमाले विजयी

person explore access_timeजेठ ३, २०७९ chat_bubble_outline0

ओखलढुंगाको सिद्धिचरण नगरपालिकाको प्रमुखमा नेपाली काँग्रेस र उपप्रमुख नेकपा एमालेले जितेको छ । मेयरमा काँग्रेसका तेजन खनालले एमालेका इच्छाकुमार गुरुङलाई पराजित गर्दै विजय हाँसिल गरेका हुन् ।
 काँग्रेसका खनालले ६ हजार ८ सय ३४ मत प्राप्त गर्दा एमालेकी गुरुङले ५ हजार ६ सय ४० मत प्राप्त गरिन् । मेयरमा एमालेका वागी उम्मेदवार सिताराम गुरुङले १४६ मत ल्याए । प्रतिद्वन्द्वी खनाल र गुरुङको मतान्तर १ हजार १ सय ९४ रहेको छ । 


त्यस्तै उपमेयरमा एमालेका केदारबाबु बस्नेत ५ हजार ६ सय ९८ मत ल्याएर विजयी बन्दा उनका निकटतम प्रतिद्वन्द्वी माओवादीका रुपेश शाक्य ५ हजार १ सय ८२ मतमा सिमित बने । यसअघि २०७४ को निर्वाचनमा सिद्धिचरणको मेयर जितेको एमालेले यो पटक मेयर पद गुमाउन पुग्दा काँग्रेसको कब्जामा पुगेको छ ।कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।