ad
x

जीतपुर सिमराको प्रमुखमा गठबन्धन र उपप्रमुखमा एमाले अगाडि

person explore access_timeजेठ ३, २०७९ chat_bubble_outline0

बाराको जीतपुर सिमरा उपमहानगरमा जारी मतगणनामा गठबन्धनका उम्मेदवार राजन पौडेलले १२ हजार ५४६ मत ल्याएका छन् भने उनका प्रतिष्पर्धा एमालेकी सरस्वती चौधरीले ११ हजार ६१२ मत ल्याएकी छन् । १६ वटा वडाको मतपरिणाम घोषणा भइसक्दा एमालेकी चौधरी भन्दा गठबन्धनका उम्मेदवार पौडेल ९३४ मतले अगाडि छन् ।


त्यसैगरी उपप्रमुखमा गठबन्धनकी उम्मेदवार मेघा शाहीलाई उछिन्दै एमालेका उम्मेदवार भोला अधिकारी ३३७ मतले अगाडि देखिएका छन् । एमालेका उम्मेदवार अधिकारीले ११ हजार ८५५ मत ल्याएका छन् भने शाहीले ११ हजार ५१८ मत ल्याएकी छन् । तेस्रो स्थानमा रहेको लोसपा प्रमुखका उम्मेदवार संजयकुमार साहले ३ हजार ८९० मत ल्याएका छन् भने उपप्रमुखमा बिपि मोक्त्तानले ३ हजार ६४३ मत ल्याएकी छन् ।२४ वटा वडा रहेको उपमहानगरमा हालसम्म १६ ओटा वडा गणना भइसकेको छ भने ८ वटा वडा गणना हुन बाँकी छ । हालसम्म मतगणना भएको वडाहरुमध्ये ९ वटा वडामा नेकपा एमाले,५ वडामा नेपाली काँग्रेस र २ वटा वडामा माओवादी केन्द्र विजयी भएको छ । २०७४ को निर्वाचनमा माओवादी केन्द्र विजयी भएका अधिकांश वडामा अहिले एमालेका उम्मेदवार विजयी भएका छन् । सत्तारुढ गठबन्धनले महानगर र उपमहानगर प्रमुख÷उपप्रमुखमा मात्रै गठबन्धन त्यसको असर वडाहरूमा देखिएको छ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।