ad
x

पूर्वी नवलपरासीको हुप्सेकोटमा काँग्रेस विजयी

person explore access_timeजेठ ३, २०७९ chat_bubble_outline0

पूर्वी नवलपरासी हुप्सेकोट गाउँपालिका अध्यक्ष र उपाध्यक्षमा नेपाली काँग्रेस विजयी भएको छ । ६ वटा वडासहित गाउँपालिका अध्यक्ष र उपाध्यक्षमा काँग्रेस विजयी भएको हो ।


लक्ष्मी पाण्डे दोस्रो कार्यकालका लागि हुप्सेकोट गाउँपालिकाको अध्यक्षमा निर्वाचित भएकी छन् भने काँग्रेसकै पूर्णसिंह राना उपाध्यक्ष चुनिएका छन् । पाण्डेले आफ्ना प्रतिस्पर्धी एमालेका चेतबहादुर रानालाई ७१४ मतान्तरले पराजित गरेकी हुन् । पाण्डेले ६,४५५ र रानाले ५,७४१ मत पाएका थिए ।उपाध्यक्षमा काँग्रेसका पूर्णसिं रानाले ६,७५ र एमालेकी मनी पाण्डेले ५,७३८ ल्याएका छन् । हुप्सेकोटमा वडा नम्बर २ मा एमालेबाट वडा सदस्यका उम्मेदवार लिलाबहादुर ठाडा झिनो मतान्तरले विजयी भएका छन् ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।