ad
x

डडेल्धुराको भागेश्‍वरमा वडादेखि पालिकासम्म काँग्रेस विजयी

person explore access_timeजेठ ३, २०७९ chat_bubble_outline0

डडेल्धुराको भागेश्‍वर गाउँपालिकामा नेपाली काँग्रेसले जित हासिल गरेको छ ।  काँग्रेस वडादेखि पालिकासम्म विजयी भएको हो ।


हेमराज चटौत २ हजार ३११ मतसहित अध्यक्षमा विजयी भएका छन्। उनले निकटतम प्रतिद्वन्द्वी एमालेका रामबहादुर शाहीले १ हजार ७८ मत ल्याए ।  उपाध्यक्षमा काँग्रेसकै पुष्पा ठकुराठी २ हजार ३४८ मतसहित विजयी भएकी छन् । प्रतिस्पर्धी माओवादी केन्द्रकी गीता भट्टले ८३२ मतमात्र ल्याइन् । पाँच वडा रहेको भागेश्‍वरमा चार वडामा काँग्रेस विजयी भएको छ । एक वडामा भने स्वतन्त्र उम्मेदवारले जित हात पारेका छन्। १ मा स्वतन्त्र उम्मेदवार मणिकराज भट्ट ३५४ मतका साथ विजयी भए । उनका निकटतम प्रतिस्पर्धी काँग्रेसका रामबहादुर ठकुरीले ३०८ मत ल्याए । भागेश्‍वर काँग्रेसका केन्द्रीय सदस्य नैनसिंह महरको गृहपालिका हो ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।