ad
x

धनुषाको धनौजीमा काँग्रेस विजयी

person explore access_timeजेठ ३, २०७९ chat_bubble_outline0

धनुषाको धनौजी गाउँपालिकाको अध्यक्ष र उपाध्यक्ष पदमा नेपाली काँग्रेस विजयी भएको छ । अध्यक्षमा काँग्रेसका राजकुमार साह र उपाध्यक्षमा पनि काँग्रेसकै रामवती देवी मण्डल निर्वाचित भएका छन् ।


अध्यक्षमा साहले २ हजार २६२ मत ल्याएर विजयी भएका हुन् भने उनका निकटतम प्रतिस्पर्धी लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी नेपालका जीवेन्द्र झाले २ हजार १६३ मत ल्याएको निर्वाचन अधिकृत पोषराज खनालले जनाए । त्यस्तै उपाध्यक्षमा काँग्रेसकी रामवती देवी मण्डल २ हजार ४३० मत ल्याएर निर्वाचित भएकी हुन् । उनका निकटतम प्रतिस्पर्धी लोसपा नेपालकी रंजिता देवी मण्डलले १ हजार ९०१ मत ल्याइन् ।











कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।