ad
x

पाँचखपन प्रमुखमा काँग्रेस, उपप्रमुखमा एकीकृत समाजवादी विजयी

person explore access_timeजेठ ३, २०७९ chat_bubble_outline0

सङ्खुवासभाको पाँचखपन नगरपालिका प्रमुखमा नेपाली काँग्रेसका विपीन राईले चार हजार ७८८ मतप्राप्त गरी  विजयी भएका छन् । उनका निकटतम प्रतिद्वन्द्वी नेकपा (एमाले)का हिन्दूकुमार राईले तीन हजार ४३७ मत ल्याए । नवनिर्वाचित राई यसअघिका नगरप्रमुख हुन् । त्यस्तै उपप्रमुखमा नेकपा (एकीकृत समाजवादी)का सुमुना श्रेष्ठले तीन हजार ८३४ मत विजयी भएकी छन् । उनका निकटतम प्रतिद्वन्द्वी एमालेका अनिता न्यौपानेले तीन हजार ४८७ मत पाउनुभएको छ । 


यता जिल्लाको धर्मदेवी नगरपालिका प्रमुखमा एमालेका उदयचन्द्र पौडेल चार हजार २८२ मत प्राप्त गरी विजयी भएका छन् । उनका निकटतम प्रतिद्वन्द्वी काँग्रेसका थलकुमार लिङ्खाले चार हजार १९३ मत ल्याएका छन् । पौडेल यसअघि वडाध्यक्ष थिए  । उपप्रमुखमा  काँग्रेसका तारा महतले चार हजार २३ मत प्राप्त गरी  विजयी भएकी छन् । उनका निकटतम प्रतिद्वन्द्वी एमालेका लक्ष्मी गिरीले चार हजार पाँच मत ल्याइन् ।  यसअघि धर्मदेवी नगरप्रमुख–उपप्रमुख काँग्रेसले जितेको थियो । 

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।