ad
x
समाचार

धरानको मेयर - उपमेयरमा गठबन्धनको अग्रता

person explore access_timeजेठ ३, २०७९ chat_bubble_outline0

धरान उपमहानगरपालिकामा १७ हजार ४९५ मत गनिसक्दा गठबन्धनका प्रमुख उम्मेदवार किशोर राई ५ हजार १११ मतसहित अग्रस्थानमा छन । उनलाई स्वतन्त्र उम्मेदवार हर्क साम्पाङले ४ हजार ४५० मत ल्याएर पछ्याइरहेका छन् । एमालेकी उम्मेदवार मन्जु भण्डारी भने ४ हजार ४३४ मतसहित तेस्रो स्थानमा छिन् । 


यस्तै उपप्रमुखमा गठबन्धनका माओवादी उम्मेदवार अइन्द्र बेघा ५ हजार ७६० मत सहित अगाडि छन् भने एमालेका पदम लिम्बूले ५ हजार ३९९ मतका साथ दोस्रो स्थानमा छन् ।कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।