ad
x

रुकुम पश्चिमको बाफिकोट अध्यक्षमा काँग्रेस र उपाध्यक्षमा माओवादी 

person explore access_timeजेठ ३, २०७९ chat_bubble_outline0

रुकुम पश्चिमको बाँफिकोट गाउँपालिका अध्यक्षमा नेपाली काँग्रेस र उपाध्यक्षमा नेकपा माओवादी उम्मेदवार विजयी भएका छन्। अध्यक्षमा काँग्रेसका जनककुमार बाँठा मगरले ४४५५ मत र माओवादीका चन्द्रबहादुर केसीले ४४२४ मत ल्याएर पराजित भएका छन्।


माओवादीका केसीले काँग्रेसका बाँठा मगरसंग ३१ मतले पराजित भएका छन्। यस्तै उपाध्यक्षमा माओवादीकी तारा बुढा केसीले ४५६० मत ल्याएकी छिन् भने काँग्रेसकी नन्दकुमारी केसीले ४१६० मत ल्याएर पराजित भएकी थिइन। पालिकाका १० वडा अध्यक्षमा ८ माओवादी २ काँग्रेसले जितेको छ।कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।