ad
x

स्थायी रूपमा रुस छोड्ने म्याकडोनाल्डको निर्णय

person explore access_timeजेठ ३, २०७९ chat_bubble_outline0

फास्ट फूड कम्पनी म्याकडोनाल्डले ३० वर्षपछि स्थायी रूपमा रुस छोड्ने निर्णय गरेको छ । म्याकडोनाल्डले आफ्नो रेस्टुरेन्ट बेच्न थालेको बताएको छ। म्याकडोनाल्ड्सले मार्चमा आफ्नो 850 आउटलेटहरू अस्थायी रूपमा बन्द गरेको थियो । 


युक्रेन युद्धका कारण मानवीय संकट र काम गर्न नसक्ने अवस्थालाई मध्यनजर गर्दै यो कदम चालेको उक्त फास्ट फुड कम्पनीले जनाएको छ । म्याकडोनाल्डले सन् १९९० मा मस्कोमा आफ्नो पहिलो आउटलेट खोलेको थियो। यो समय थियो जब सोभियत संघले आफ्नो अर्थतन्त्र पश्चिमी ब्रान्डहरूका लागि खोल्दै थियो। कम्पनीले आफ्ना रेष्टुरेन्टहरू स्थानीय खरिदकर्तालाई बेच्ने प्रयास गरिरहेको बताएको छ । साथै कम्पनीले रुसमा म्याकडोनाल्डको नाम, ब्रान्डिङ र मेनु प्रयोग नगर्ने पनि सोचिरहेको बताएको छ ।कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।