ad
x

मोरङको रतुवमाईका ४ वडाको परिणाम सार्वजनिक, दुई वडामा काँग्रेस विजयी

person explore access_timeजेठ २, २०७९ chat_bubble_outline0

मोरङको रतुवमाईका ४ वडाको परिणाम सार्वजनिक भएको छ । जसमध्ये दुई वडामा काँग्रेस र एक–एक वडामा माओवादी र एमालेका उम्मेदवार विजयी भएका छन् ।  सार्वजनिक विवरणअनुसार रतुवामाई १० नम्बर वडामा काँग्रेसका भुलबहादुर कार्की १३२१ मत ल्याएर निर्वाचित भए ।


उनका निकटतम प्रतिस्पर्धी एमालेका देवीप्रसाद दाहालले १२०२ मत ल्याएका छन् । यस्तै वडा नम्बर ९ काँग्रेसका इन्द्रबहादुर लिम्बू १६२७ मत ल्याएर निर्वाचित हुँदा उनका निकटतम प्रतिस्पर्धी एमालेका विनोद घिमिरेले १२२८ मत ल्याए । वडा नम्बर १ मा माओवादीका घनश्याम गिरीले ७०५ मत ल्याएर निर्वाचित भए । उनका निकटतम प्रतिस्पर्धी एमालेका केदारप्रसाद यादवले ६७४ मत ल्याउन सफल भए । वडा नम्बर २ मा एमालेका जिमारत मियाले ६८२ मत ल्याएर विजयी हुँदा काँग्रेसका मो.साकीर आलमले ६२८ मतका साथ दोस्रो स्थान बनाए । हालसम्मको परिणामअनुसार रतुवामाईमा नेपाली काँग्रेसका नागेश्वरप्रसाद सिंह गंगाईले ४ हजार ५ सय ६० मत ल्याएर अग्रस्थान बनाएका छन् भने एमालेका दुर्गाबहादुर विष्टले ३ हजार ९ सय ७९ मतका साथ उनलाई पछ्याइरहेका छन् । उपप्रमुखमा भने एमालेका दमयन्ता देवी चुँडालले ३ हजार ९६ मत प्राप्त गर्दा माओवादी केन्द्रका सुमन कालीकोटेले २ हजार ६ सय ८४ मत ल्याएका छन् । रतुवामाइमा काँग्रेस र माओवादी केन्द्रबीच गठबन्धन भएको थियो ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।