ad
x
समाचार

विराटनगरमा सागरभन्दा नागेश १५ सय मतले अगाडि, शिल्पासँग अमरेन्द्र १९ सय मतले पछाडि

person explore access_timeजेठ २, २०७९ chat_bubble_outline0

विराटनगर । विराटनगर महानगरपालिकामा गठबन्धनबाट प्रमुखको उम्मेदवार बनेका नागेश कोइरालाले फराकिलो मतान्तर बनाएका छन् । पछिल्लो मत परिणाम अनुसार कोइरालाले हालसम्ममा ६ हजार ३ सय ४३ मत पाएका छन् भने उनका निकटतम प्रतिस्पर्धी एमालेका सागर थापाले ४ हजार ८ सय ३३ मत ल्याएका छन् ।


स्वतन्त्र उम्मेदवार उमेश यादवले २ हजार ३१ मत ल्याएका छन् । यस्तै उपप्रमुखमा भने एमालेकी शिल्पा निराला कार्कीले ५ हजार ४ सय ९८ मत ल्याउँदा गठबन्धनबाट जसपाका अमरेन्द्र यादवले ३ हजार ५ सय ७७ मत पाएका छन्  ।राप्रपाकी विन्दा कुमारी लुइँटेल आचार्यले १ हजार ४ सय १९ मत पाएकी छिन् ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।