ad
x

ताप्लेजुङको मिक्वाखोलामा काँग्रेस विजयी

person explore access_timeजेठ २, २०७९ chat_bubble_outline0

ताप्लेजुङको मिक्वाखोला गाउँपालिकामा गठन्धनका काँग्रेस उम्मेदवार भक्तबहादुर कार्की २०२३ मत ल्याएर अध्यक्ष निर्वाचित भएका छन् । उनले एमालेका दिवस लिम्बूलाई पराजित गरेका हुन् । लिम्बूले १९६४ मत पाएका छन् । 


उपाध्यक्षमा माओवादीका डण्डु शेर्पा लामा निर्वाचित भएका छन् । उनले २१७४ मत पाएर एमालेकी मिनाकुमारी केदेमलाई हराएका हुन् । ​​मिनाकुमारीले १७४३ मत पाएकी छन् ।पाँच वडा रहेको गाउँपालिकामा १ मा एमालेका रामकुमार लिम्बू, २ मा एमालेका झरेन्द्र थापा, ३ मा मच्छिन्द्र लिम्बू, ४ मा काँग्रेसका सदनकुमार साँवा र ५ मा माओवादीका ग्यान्जे शेर्पा निर्वाचित भएका छन् ।
 

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।