ad
x

ओखलढुंगामा एमाले सांसद सुनुवारको गृह वडामा काँग्रेस विजयी

person explore access_timeजेठ २, २०७९ chat_bubble_outline0

ओखलढुंगाका एमाले सांसद यज्ञराज सुनुवारको गृह वडाको वडाध्यक्ष काँग्रेसले जितेको छ । सोमबार मोलुग गाउपालिका वडा नम्बर ५ मा भएको मत गणनामा काँग्रेसका गोपी कार्की विजयी भएका हुन् । 


कार्कीले ३८४ मत ल्याएर विजयी बन्दा एमालेका गोपाल नेपालले ३७० मत मात्र ल्याए । मोलुग सांसद सुनुवारको गृह वडा हो । आठ वटा वडा रहेको मोलुग गाउपालिकामा  हालसम्म १ मा एमालेका कमल वानिया, २ मा काँग्रेसका टंक बहादुर कार्की,३ मा एमालेका मित्र सुनुवार, ४ मा काँग्रेसका भोलाराज राई, ५ मा काँग्रेसका कार्की विजयी भएका हुन् ।त्यस्तै ७ र ८ मा एमालेकै हेमबहादुर सुनुवार र सुधीर राई  निर्वाचित भैसकेका छन् । वडान ६ को मतगणना जारी छ । पालिका अध्यक्षमा काँग्रेसका राजन दाहाल र एमलेका उत्तम राई प्रतिस्पर्धामा भएपनि करिव ५ सय मतले राई अघि छन् ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।