ad
x

तारकेश्वर गाउँपालिकाको अध्यक्षमा शिव अधिकारी विजयी, उपाध्यक्षमा रिमाल

person explore access_timeजेठ २, २०७९ chat_bubble_outline0

नुवाकोटको तारकेश्वर गाउँपालिकाको अध्यक्षमा नेपाली काँग्रेसका उम्मेदवार शिव अधिकारी निर्वाचित भएका छन् । उनले एमालेका उम्मेदवार रमेश बहादुर वस्तीलाई पराजित गरेका हुन् । सोमबार सम्पन्न स्थानीय तह निर्वाचनको मतगणनामा अधिकारीले ५६६५ मत प्राप्त गरे भने निकटतम प्रतिस्पर्धी वस्तीले ३३४१ मत पाए । अधिकारीले वस्तीलाई २३२४ मतान्तरसहित हराएका हुन् । वस्ती यसअघि सोही गाउँपालिकाको अध्यक्ष रहेका थिए । 


यस्तै उपाध्यक्षमा माओवादी केन्द्रका हरिप्रसाद रिमाल विजयी भएका छन् । उनले एमालेकै कोपिला भट्टराई पराजित गर्दै विजय हासिल गरेका हुन् । रिमालले ४६५८ मत प्राप्त गरे भने भट्टले ३३९२ मत प्राप्त गरिन् । सो गाउँपालिकाको अध्यक्ष र उपाध्यक्षमा सत्ता गठबन्धनबीच तालमेल भएको थियो भने एमाले एक्लै प्रतिस्पर्धामा थियो । यस्तै तारकेश्वर गाउँपालिका वडा नम्बर १ को अध्यक्षमा काँग्रेसका चन्द्रबहादुर तमाङ, वडा नम्बर २ मा एमालेका शिव प्रसाद पनेरू, वडा नम्बर ३ मा काँग्रेसका सूर्यमान श्रेष्ठ, वडा नम्बर ४ मा एमालेका हरिप्रसाद पौडेल, वडा नम्बर ५ मा काँग्रेसका अशोक तामाङ र वडा नम्बर ६ मा एमालेका नारायणप्रसाद रिमाल निर्वाचित भएको निर्वाचन अधिकृतको कार्यालयले जनाएको छ । 
 कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।