ad
x

बैतडीको सुर्नयाको अध्यक्षमा एमालेका कुंवर र उपाध्यक्षका काँग्रेसका बोहरा

person explore access_timeजेठ २, २०७९ chat_bubble_outline0

बैतडीको सुर्नया गाउँपालिका अध्यक्षमा नेकपा एमालेका अम्मर कुवर विजयी भएकाछन् । कुवरले नेकपा (एकीकृत समाजवादी)का नरेन्द्र बिष्टलाई २५ मतले पराजित गर्दै विजय हासिल गरेका हुन् । 


उपाध्यक्षमा भने नेपाली काँग्रेसका मञ्जु बोहरा विजयी भएकी छन् । बोहराले राप्रपाका देव बहादुर चन्द तथा माओवादी केन्द्रलाई पराजित गर्दै विजय हासिल गरेकी हुन् । सुर्नयाका वडाहरुमा भने, मिश्रीत परिणामा आएको छ । वडा न.१मा एमालेका धन बहादुर चन्द विजयी हुदाँ, वडा न.२का राप्रपाका गणेश बिष्ट विजयी भएका छन् । वडा न.३मा काँग्रेसका सम्भु भट्ट विजय हुदाँ वडा न.४ का काँग्रेसकै प्रताप महरा विजयी भएका हुन् ।  वडा न.६ मा एमालेका मदन अवस्थी विजय भएका छन् भने वडा न. ७मा काँग्रेसका भक्त बहादुर कुवर र वडा न.८मा काँग्रेसकै भानबहादुर चन्दले जित हासिल गरेका छन् । 

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।