ad
x

काँग्रेस–एमाले मिलेर भत्काए कालिकोटको तिलागुफामा माओवादी गढ

person explore access_timeजेठ २, २०७९ chat_bubble_outline0

कालिकोटको तिलागुफा नगरपालिकामा नेकपा एमाले र नेपाली काँग्रेसको गठबन्धन सफल भएको छ ।  त्यहाँ नेपाली काँग्रेसका शंकर प्रसाद अध्यक्षमा विजयी भएका छन् । 


उनले २ हजार ९१६ मत ल्याएर प्रमुखमा निर्वाचित भएका हुन् । उनका निकटतम प्रतिद्वन्द्वी नेकपा माओवादी केन्द्रका दिनेश चदाँराले २ हजार ५४० मत ल्याएर पराजित हुन पुगे । यस्तै नेपाल मजदुर किसान पार्टी (नेमकिपा)का नवराज कोइरालाले ७८० मत पाए । 
यस्तै उपप्रमुखमा नेकपा एमालेका महेन्द्रबहादुर शाही निर्वाचित भएका छन् । उनले २ हजार ७५९ मत ल्याएका छन् भने उनका निकटतम प्रतिद्वन्द्वी माओवादीकी गीता कुमारी ओलीले २ हजार ४१५ मत ल्याएकी छन् ।  यहाँ ०७४ मा प्रमुखमा माओवादीका रतन बहादुर शाही र उपप्रमुखमा दन्ता नेपालीले जितेका थिए  । अहिले प्रमुख जितेका शंकर उपाध्याय ०७४ मा १५६ मतले पराजित भएका थिए।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।