ad
x

दैलेखको महावुमा निवर्तमान अध्यक्षलाई पराजित गर्दै काँग्रेसका लक्ष्मण गुरुङ विजयी

person explore access_timeजेठ २, २०७९ chat_bubble_outline0

दैलेखको महाबु गाउँपालिकामा नेपाली काँग्रेस विजयी भएको छ। पालिकामा बहुमत सदस्यसहित काँग्रेस विजयी भएको हो। एकीकृत समाजवादी उम्मेदवार निवर्तमान अध्यक्ष जंगबहादुर शाहीलाई काँग्रेसका लक्षमण गुरुङले पराजित गरेका हुन् ।


गुरुङले २ हजार ९७९ मत प्राप्त गरेका छन् । उनका निकटतम प्रतिस्पर्धी मानिएका नेकपा एमालेका हरिप्रसाद उपाध्यायले २ हजार ५१९ मत ल्याएका छन्। एकीकृत समाजवादीका जंगबहादुर शाहीले २ हजार २६८ मत ल्याएका छन्। शाही यसअघि २०७४ मा पालिकाको अध्यक्षमा एमालेबाट निर्वाचित भएका थिए ।त्यसबेला एमालेबाट निर्वाचित उनी पछिल्लो समय समाजवादीमा गएका हुन् । २०७४ मा एमालेबाटै उपाध्यक्षमा प्रेमकुमारी बुढा निर्वाचित भएकी थिइन्। उपाध्यक्षमा  काँग्रेसकी मन्जु पाण्डे निर्वाचित भएका छन्।पाण्डेले ३ हजार १५५ मत प्राप्त गरेकी छन् ।  एमालेबाट उम्मेदवार दुर्गा कुमारी सिंहले २ हजार ३०१ मत र नेकपा एकीकृत समाजवादीका पुन्यप्रभा दशौ‌दीले २ हजार १३३ मत ल्याएकी छन्। ६ वडा रहेको महाबु गाउँपालिकामा तीन वडामा काँग्रेस, २ वडामा माओवादी र एक वडामा एमालेले अध्यक्ष जितेका छन्।कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।