ad
x
स्थानीय निर्वाचन

भक्तपुरमा नेमकिपाका सुनिल प्रजापति २५ हजार मतान्तरले विजयी

person explore access_timeजेठ २, २०७९ chat_bubble_outline0

भक्तपुर नगर प्रमुखमा नेपाल मजदुर किसान पार्टीका सुनिल प्रजापति निर्वाचित भएका छन् । २९ हजार २ सय मत ल्याएका उनले निकटतम प्रतिस्पर्धीलाई २५ हजार मतले हराएका छन् । उनी पछि कांग्रेसका रामप्रसाद कसुलाले ३ हजार ३ सय ५२ मत पाएका छन् । तेश्रो स्थानमा रहेका एमालेका रवीन्द्र लाछिमस्युले २ हजार ६ सय ६७ मत पाएका छन् ।


यस्तै उपमयेरमा पनि नेमकिपाबाट नै रजनी जोशी निर्वाचित भएकी छिन् । उनले २९ हजार ६९५ मत ल्याएकी छिन् । उनका प्रतिद्वन्द्वी एमालेकी रञ्जना खर्बुजाले २ हजार ७ सय २४ मत र एकीकृत समाजवादीका ओमचरण अमात्यले १ हजार ७४२ मत ल्याएका छन् ।कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।