ad
x

माधुरीलाई जन्मदिनमा पति नेनेले भने, विश्वकी सबैभन्दा सुन्दर महिला

person explore access_timeजेठ २, २०७९ chat_bubble_outline0

अभिनेत्री माधुरी दीक्षितले आइतबार आफ्नो ५५ औं जन्मदिन सेलिब्रेसन गरेकी छन् । जन्मदिनमा फ्यान, साथीभाइ र परिवारका सदस्यले समेत उनलाई सामाजिक सञ्जाल मार्फत शुभकामना वर्षाएका थिए ।


यसैबीच माधुरीका श्रीमान् डा.श्रीराम नेनेले पनि सामाजिक संजाल मार्फत जन्मदिनको शुभकामना दिएका छन् । नेनेले संसारको सबैभन्दा सुन्दर महिला भन्दै उनलाई जन्मदिनको शुभकामना दिएका छन् । नेनेले पत्नी माधुरीसँगको तस्बिर सेयर गर्दै लेखेका छन्, ‘विश्वकी सबैभन्दा सुन्दर महिला, मेरी श्रीमती, मेरो जीवनसाथी र मेरो सबैभन्दा मिल्ने साथीलाई जन्मदिनको धेरै धेरै शुभकामना । म तिमीलाई धेरै माया गर्छु । म तिमीलाई जन्मदिनको धेरै धेरै शुभकामना दिन चाहन्छु ।’ उनले अगामी वर्ष राम्रो होस् भनेर कामना समेत गरेका छन् ।नेनेको शुभकामना पोष्टमा धेरै फ्यानले ‘धक धक गर्ल’ लाई शुभकामना भन्दै कमेन्ट गरेका छन् । श्रीराम पेशाले क्यालिफोर्नियाको लस एन्जलसमा कार्डियोभास्कुलर सर्जन हुन् । माधुरी दीक्षितले एकपटक आफ्नो पतिलाई बलिउडको बारेमा कुनै जानकारी नभएको बताएकी थिइन् । श्रीराम र माधुरी दुवैको विवाह १७ अक्टोबर १९९९ मा क्यालिफोर्नियामा भएको थियो ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।