ad
x

धनगढीमा मतान्तर बढाउँदै हमाल

person explore access_timeजेठ २, २०७९ chat_bubble_outline0

सुदूरपश्चिमको एक मात्र  उपमहानगरपालिका रहेको धनगढीमा स्वतन्त्र उम्मेदवार गोपाल हमालले लगातार मतान्तर बढाएका छन् । धनगढी  उपमहानगरपालिका वडा नम्बर १, २, ३, १८ र १९ बाट गरी जम्मा ८ हजार ७०० मत गणना हुँदा स्वतन्त्र  उम्मेदवार  हमाल ३८२९ मत ल्याउँदै  अग्र स्थानमा छन् ।


उनका प्रतिद्वन्द्वी नेपाली काँग्रेसका नृपबहादुर वडले २०८५ मत पाएका छन् भने नेकपा एमालेका उम्मेदवार  चन्दले  ९३८ मत मात्रै  पाएका  छन् । सुरुदेखि नेतृत्व गर्दै  आएका हमालले ८ हजार ७०० मत गणना हुँदासम्म दलका उम्मेदवारभन्दा १७३८ मत बढी  ल्याएर आफूलाई बलियो बनाउँदै लगेका छन्  । अहिलेसम्म धनगढीका वडामध्ये १९ नम्बरमा मात्रै हमाल दलका उम्मेदवारभन्दा पछाडि  परेका छन् । १९ नम्बर वडामा हमालभन्दा ३ मतले एमालेका रणबहादु चन्द अगाडि छन् । अन्य वडामा भने हमालकै अग्रता  छ । धनगढी–१ मा मतगणना सकिएको छ भने अन्य  वडामा जारी छ। 

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।