ad
x

दीपा राई पुनको कविता संग्रह सार्वजनिक

person explore access_timeजेठ १, २०७९ chat_bubble_outline0

दीपा राई पुनको कविता संग्रह “दियोको अन्तिम लप्का र शरद्का पहेँला पातहरु” शनिबार मण्डला थिएटरमा सार्वजनिक भएको छ । कवि तुलसी दिवस, विप्लव प्रतीक, खगेन्द्र लुईंटेल, प्रगति राई, स्रष्टा स्वयम् तथा स्रष्टाकी आमा विमला राईले पुस्तकको संयुक्त रुपमा लोकार्पण गरे ।


सो अवसरमा कवि दिवसले आफूलाई दीपाका बान्की परेका कविता पढ्दा ईर्ष्या महसुस भएको बताए । पुस्तक प्रकाशक ‘वी रिड’ की प्रमुख कार्यकारी अधिकृत सुनिती अमात्यले आफ्नो प्रकाशन सँस्था कथालयबाट बालबालिकाका लागि मात्र नभई अन्य विधामा पनि पुस्तक प्रकाशन गरिरहेको जनाइन् ।कार्यक्रममा स्रष्टा राई पुनले लोकार्पित पुस्तकबाट छ वटा कविता वाचन गरेकी थिइन् । 

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।