ad
x

विवाद पछि आमिर खानकी छोरी आइराले पुनः सेयर गरिन् बिकिनी फोटो

person explore access_timeजेठ १, २०७९ chat_bubble_outline0

 


आमिर खानकी छोरी आइरा खान सामाजिक सञ्जालमा निकै सक्रिय छिन् । आइराले सामाजिक सञ्जालमा फोटो राख्ने बित्तिकै त्यो चर्चाको विषय बन्ने गर्छ । हालै आइराले आफ्नो २५ औँ जन्मदिनका तस्बिर सेयर गरेकी थिइन् जसमा उनले बिकिनी लगाएको देख्न सकिन्थ्यो । आइरालाई बिकिनीमा देखेर धेरैले उनलाई मज्जाले ट्रोल गरेका थिए । तर अब आमिरकी छोरीले आफूमाथि खराब कमेन्ट गर्नेहरुलाई जवाफ फर्काएकी छिन् ।आइराले बिकिनीमा सेयर गरिन् फोटोःआइरा खानले आफनो जन्मदिन सेलिब्रेसनका केही तस्बिर सेयर गरेकी छिन् । बिकिनी लगाएको भन्दै ट्रोल भएकी आइराले बिकिनीमा नै आफ्नो केही तस्बिर सेयर गरेर हेटर्सलाई बलियो जवाफ फर्काएकी छिन् । फोटोमा आइरा खान पूलमा आफ्ना साथीहरुसँग निकै मस्ती गरिरहेको देखिएकी छिन् । एउटा तस्बिरमा आइरा आफ्ना प्रेमी नुपुर शिखरेसँग पुलमा देखिएकी छिन् ।आइराले फोटोसँगै क्याप्सनमा लेखेकी छिन्, ‘यदि सबैले मेरो पछिल्लो फोटो डम्पलाई हेट र ट्रोल गर्न भ्याइसकेका छन् भने यहाँ केही थप छन् ।’आइराको फोटोलाई हज्जारौँले लाइक गरिसकेका छन् । 


कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।