ad
x
स्थानीय तह निर्वाचन

टीकापुरमा रेशम चौधरीको पार्टीलाई फराकिलो अग्रता

person explore access_timeजेठ १, २०७९ chat_bubble_outline0

कैलालीको टीकापुर नगरपालिकामा रेशम चौधरीको नागरिक उन्मुक्ति पार्टीको सुरुवाती अग्रता फराकिलो देखिएको छ । उन्मुक्ति पाटीका मेयरका उम्मेदवार रामलाल डगौरा थारुले १७४५ का साथ अग्रता लिएका छ । 


उनलाई सत्ता गठबन्धनबाट नेपाली काँग्रेसका नवराज रावल ९८३ का साथ पछ्याई रहेको अवस्था छ  । ०७४ मा मेयर–उपमेयर जितेको एमाले अहिलेसम्म तेस्रो स्थानमा छ । एमालेका उम्मेदवार श्याम खत्री ७८५ पाएका छन् ।यस्तै उपमेयरमा पनि  उन्मुक्ति पार्टीका उम्मेदवार उल्का देवी विश्वकर्माले १३६१ मत ल्याएका छन् । गठबन्धनबाट माओवादीका उपमेयर उम्मेदवार खडक बहादुर शाहले १२१०  मतका साथ पछ्याएका छन् । एमालेका उम्मेदवार उपमा देवी केसीले ६४८  पाएकी छन् ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।