ad
x

पर्वतको पैंयु गाउँपालिकामा  १५१६ मतगणना हुँदा एमालेले लियो अग्रता

person explore access_timeबैशाख ३१, २०७९ chat_bubble_outline0

पर्वतको पैंयु गाउँपालिका मतगणना  १५ सय १६ मत गर्दा  नेकपा एमालेले अग्रता लिएको छ । एमालेमा उम्मेदवार महेन्द्र श्रेष्ठले  ७६१ मत  प्राप्त गर्दा गठबन्धनका राज मल्ल ठकुरीले  ७५५ मत प्राप्त गरेका छन् । यस्तै, उपाध्यक्षमा एमालेका यामकुमारी रानाले ७७७ मत प्राप्त गरी अग्रता लिएकी छन् भने गठबन्धनकी जानकी प्रधानले ७१५ ल्याएकी छन् ।


पैयुं  गाउँपालिका वार्ड १ टकलाकको वडा अध्यक्षमा मीन न्यौपाने रुख ४२४ प्राप्त गरी निर्वाचित भएका भएका छन् । यस्तै न्यौपानेका प्रतिद्वन्द्वी एमालेका प्रेमबहादुर राना ३४७ मत ल्याएका थिए ।यस्तै,पैंयु गाउँपालिका २ त्रिबेणीको वडा अध्यक्षमा एमालेका उम्मेवार नरभुपाल काफ्लेले २६७ मत प्राप्त गरेका छन् भने गठबन्धनका तेजबहादुर रानाले  २५२ मत ल्याएका छन् । वडा नम्बर ३ बेउलीबासका एमालेबाट वडाअध्यक्षका उम्मेदवार चन्द्रबहादुर थापाले १०५ मत प्राप्त गरेका छन् भने गठबन्धनका उम्मेदवार थानप्रसाद भुसालले ८३ मत ल्याएका छन् ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

X