ad
x
स्थानीय तह निर्वाचन

काठमाडौंको उपमेयरमा एमालेको अग्रता कायमै

person explore access_timeबैशाख ३१, २०७९ chat_bubble_outline0

काठमाडौं महानगरको उपमेयर पदमा जारी मतगणनामा एमालेका उम्मेदवार सुनिता डंगोलले सुरुवाती अग्रता लिएकी छन् । वडानम्बर १ को मतगणनामा गठबन्धनका उम्मेदवार नेकपा एकीकृत समाजवादीका रामेश्वर श्रेष्ठले ३० मत ल्याउँदा डंगोलले सय बढी १३० मत ल्याएकी छन् ।


त्यसैगरी राप्रपाले ३९ मत ल्याएका छन् । वडानम्बर २ मा भएको मतगणनामा डंगोलले ५६ मत ल्याउँदा श्रेष्ठले ११ मत ल्याएका छन् । ३२ वडामा डंगोलले २०९ मत ल्याउँदा राप्रपाले ४६ मत ल्याएको छ । डंगोलले सुरुबाटै अग्रता कायम राख्दै आएकी छन् ।
 कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

X