ad
x

ललितपुरमा २ सय मत गन्न लाग्यो साढे ३ घण्टा

person explore access_timeबैशाख ३१, २०७९ chat_bubble_outline0

ललितपुर महानगरपालिकाको मत गणना निकै सुस्त भएको छ । ललितपुरको जावलाखेलस्थित स्थानीय विकास प्रशिक्षण केन्द्रमा २ सय मत गणना गर्न ३ घण्टा समय लागेको छ । यतिबेला महानगरपालिकाको वडा नम्बर १ को मतगणना भइरहेको छ । मतगणना कार्य ढिलो भएपछि मतगणनाका लागि थप अर्को टोली बनाउन लागिएको छ ।


 २ सय मत गन्दा गठबन्धनबाट नेपाली काँग्रेसका मेयरका उम्मेदवार चिरिबाबु महर्जनले ११० मत ल्याएका छन् भने एमालेका हरिकृष्ण व्यञ्जनकारले ४७ मत प्राप्त गरेका छन् । ​उपमेयरमा भने एमाले ६४ मतसहित अघि रहेको छ । माओवादीका उम्मेदवारले ३७ मत प्राप्त गरेका छन् । २०० मतमध्ये ३ मत बदर भएको छ ।कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।