ad
x

नवलपुर बुलिङटार गाउँपालिका – १ मा काँग्रेसको प्यानल नै विजयी

person explore access_timeबैशाख ३१, २०७९ chat_bubble_outline0

नवलपुरको पहाडी भेग बुलिङटार गाउँपालिका वडा नंम्बर १ मा नेपाली काँग्रेसका उम्मेदवार दिल बहादुर सुर्यबंशी निर्वाचित भएका छन् । उनले जम्मा १४७० खसेको मतमा ७७३ मत ल्याई निर्वाचित भएका हुन् । सुर्यबंशी १७२ मतको अन्तरमा विजयी भएका हुन् ।


सुर्यबंशीसँगै काँग्रेसबाट महिला वडा सदस्यमा कमल अस्लामी मगरले ७३१, दलित महिला सदस्यमा थमिसरा विश्वकर्मा ७४४, खुल्ला सदस्य पदका उम्मेदवार कान्ताबहादुर आले ७३० र लालबहादुर गरञ्जा मगरले ७३८ मत ल्याई निर्वाचित भएका हुन् । यससँगै काँग्रेसका तर्फबाट उम्मेदवार रहेका सशिकिरण बस्ताकोटीले ६४४ र उपाध्यक्ष पदका उम्मेदवार दिलमाया राना मगरले ७३६ मत प्राप्त गरेका छन् ।कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।