ad
x

पर्वतको पैयुँ गाउँपालिकामा ९०१ मत गणना हुँदा गठबन्धनको अग्रता

person explore access_timeबैशाख ३१, २०७९ chat_bubble_outline0

पर्वतको पैयुँ गाउँपालिकामा  नेपाली काँग्रेसले अग्रता लिएको छ । रुख चिन्हबाट गाउँपालिका अध्यक्षमा उम्मेदवार बनेका राज मल्ल ठकुरीले ४७१ मत प्राप्त गरी अग्रता लिएका छन् । जारी मत गणनामा नेकपा एमाले पैयुँ गाउँपालिकाका उम्मेदवार महेन्द्र श्रेष्ठले ४३० मत ल्याएका छन् । यस्तै, मतगणना जारी रहँदा एमालेबाट उपाध्यक्षमा उम्मेदवार यामकुमारी रानाले ४६८ मत प्राप्त गरी अग्रता कायम गरेकी छन् भने काँग्रेसबाट उम्मेदवार जानकी प्रधानले ४३७  मत प्राप्त गरेकी छन् । 


पैयुँ गाउँपालिका वडा १ टकलाकमा रुख चिन्हले अग्रता लिएको छ । वडा नम्बर एकमा रुख चिन्हबाट उम्मेदवार मीन न्यौपानेले २९२ मत ल्याएका छन् भने एमालेका उम्मेदवार प्रेमबहादुर रानाले २४६ मत प्राप्त गरेका छन् । यस्तै, पैंयु गाउँपालिका वार्ड नम्बर २ त्रिवेणीको वडा अध्यक्षमा हँसिया हतौडा चिन्ह लिएर तेजबहादुर रानाले १८५ मत प्राप्त गरी अग्रता कायम गरेका छन् भने वडा नम्बर २ का एमालेका अध्यक्षका उम्मेदवार नर भूपाल काफ्लेले १५९ मत प्राप्त गरेका छन् ।कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।