ad
x

दैलेखको महावु –१ र जाजरकोटको बारेकोट–९ मा एमालेका उम्मेदवार विजयी

person explore access_timeबैशाख ३१, २०७९ chat_bubble_outline0

दैलेखको जिल्लाको महावु गाउँपालिका– १ र जाजरकोटको बारेकोट गाउँपालिका–९ मा नेकपा एमालेका उम्मेदवारहरूको प्यानल नै विजयी भएका छन् । महावु–१ मा एमालेका सर्वराज सार्की विजयी भएका हुन् ।


उनले ६९२ मत ल्याएर वडाध्यक्षमा विजयी भएका हुन । वडाध्यक्ष पदका उम्मेदवार नेपाली काँग्रेसका सूर्यराम सावदले ६३६, नेकपा माओवादी केन्द्रका दलबहादुर सुनारले ४४ र राप्रपाका गगनबहादुर थापाले ११ मत ल्याएर पराजित भएका छन् । खुला वडासदस्यमा एमालेका जयबहादुर गुरुङले ७२३, बलबहादुर बयकले ७०९ मत ल्याएर विजयी भएका छन् । यस्तै, महिला सदस्यमा एमालेका सरस्वती रोकाय ७२५ र दलित महिला सदस्यमा एमालेकै हरिकला सुनारले ७१४ मत ल्याएर विजयी भएका छन् । अध्यक्ष पदमा भने नेकपा एमालेले अग्रता लिएको छ । एमालेले ७३०, काँग्रेसले ३५३ मत ल्याएको छ । उपाध्यक्षमा एमाले ७०४ र काँग्रेस ५७६ मत ल्याएको छ ।बारेकोट–९ मा गठबन्धनलाई पछाडि पार्दै एमालेका दानबहादुर शाहीले ३७७ मत प्राप्त गरेर विजयी भएका छन् । शाहीका प्रतिद्वन्द्वी गठबन्धनका साझा उम्मेदवार कर्णबहादुर महताराले २६२ मत ल्याएका छन् । पालिका अध्यक्षमा अहिलेसम्म एमालेका बीरबहादुर गिरीले ३३२ मत प्राप्त गरेका छन् भने गठबन्धन साझा उम्मेदवार महेन्द्रबहादुर शाहले ३०८ मत प्राप्त गरेका छन् । यस्तै, उपाध्यक्ष​मा एमालेकी गीताकुमारी सिंहले ३३५ र काँग्रेस नरबहादुर गिरीले २७३ मत प्राप्त गरेका छन् ।
  

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।