ad
x

अछामको कमलबजार १० को वडाध्यक्षमा काँग्रेस विजयी

person explore access_timeबैशाख ३१, २०७९ chat_bubble_outline0

अछामको कमलबजार नगरपालिकाको वडा नम्बर १० घोडासैनमा नेपाली काँग्रेसबाट भीम बहादुर विष्ट वडाध्यक्षमा विजयी भएका छन् । उनले ४ सय ६० मत पाएका छन् भने उनका निकटतम प्रतिद्वन्द्वी एमालेका उम्मेदवारले ३ सय ३८ मत पाएका छन् ।


उनी यसअघि पनि सोही वडाबाट निर्वाचित भएका थिए । यो वडाबाट काँग्रेसका प्रमुख पदका उम्मेदवार ४ सय ५२ मत ल्याएर अगाडि छन् भने ४ सय १२ मत ल्याएर उपमेयरका उम्मेदवार पनि अगाडि रहेका छन् । मेयरका लागि एमाले उम्मेदवारले ३ सय ४६ मत पाउँदा उपमेयरले ३ सय ८५ मत प्राप्त गरेका छन् ।कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

X