पूर्व राज्यमन्त्री नवराज रावतको गृह नगर पञ्चपुरीमा काँग्रेसको अग्रता

person explore access_timeबैशाख ३१, २०७९ chat_bubble_outline0

पूर्व राज्यमन्त्री एवं एमालेका नेता नवराज रावतको गृह नगर सुर्खेतको पञ्चपुरी नगरपालिकामा नेपाली काँग्रेसले अग्रता लिएको छ  । वडा नम्बर १ र ११ नम्बरको करिब १२०० मत गणना गर्दा नेपाली काँग्रेसले अग्रता लिएको हो । यसअघि नेकपा एमालेले अग्रता लिए पनि वडा नम्बर ११ को मत गणनामा काँग्रेसले अग्रता लिएको छ ।


प्रमुख पदमा पछिल्लो मत परिणामअनुसार नेपाली काँग्रेसका उम्मेदवार लालबहादुर भण्डारीले ४८६ मत प्राप्त गरेका छन् । यस्तै एमालेका धनबहादुर थापाले ४०८ र नेकपा माओवादी केन्द्रका केशवबहादुर शाहीले २३० मत प्राप्त गरेका छन् । यस्तै, उपप्रमुख पदमा नेपाली काँग्रेसका मुक्तिदेवी रेग्मीले ४७१ र नेकपा एमालेका दुर्गाकुमारी जैशीले ४०२ मत ल्याएकी छन् । पञ्चपुरीको वडा नम्बर ११ मा ६०० मत गणना गर्दा प्रमुखमा नेपाली काँग्रेसले २७५, नेकपा माओवादी केन्द्रले १९६, एमालेले ९१ तथा  उपप्रमुखमा काँग्रेसले २५९, एमालेले १०२ र माओवादी केन्द्रले ३४ मत प्राप्त गरेको छ । वडा अध्यक्षमा काँग्रेसले २४५ मत ल्याउँदा माओवादीले २१४ र एमालेले ९२ मत ल्याएको छ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।