ad
x

दिल्ली : चार तले भवनमा आगलागी हुँदा दुई दमकल कर्मचारीसमेत २७ को मृत्यु

person explore access_timeबैशाख ३१, २०७९ chat_bubble_outline0

 


दिल्लीको मुन्डका इलाकाको एक भवनमा शुक्रबार बेलुका भीषण आगलागीमा कम्तीमा २७ जना मारिएको पुष्टि भएको छ । मृतकमध्ये दमकल विभागका दुई कर्मचारी पनि रहेका छन् । यस्तै १० जना गम्भीर घाइते भएका छन् ।  दिल्लीको आउटर डिस्ट्रिक्टका प्रहरी उपायुक्त (डीसीपी) समिर शर्माले यसबारे पुष्टि गरेका हुन् ।प्रहरीले भवनका मालिक हरिश गोयल र वरुण गोयललाई हिरासतमा लिएको जानकारी दिएको छ ।आगो शुक्रबार बेलुका करिब पौने पाँच बजे भएको थियो । लगभग ७ घण्टापछि आगोमाथि नियन्त्रण लिइएको थियो । यद्यपि, अबेर राती १२ बजे आगो पुनः सल्किन थाल्यो । दमकलका कर्मचारीले घटनास्थलमा पुगेर झ्याल फुटाउँदा त्यहाँ भित्र फसेका मानिसहरुको ज्यान बच्न सफल भयो ।भवनमा ३०–४० जना अझै फसेका छन्ःभारतीय सञ्चार माध्यमका अनुसार उक्त भवनमा ३० देखि ४० जना अहिले पनि फसेका छन् । उक्त भवनमा थुप्रै कम्पनीका कार्यालय थिए । त्यहाँबाट करिब १५० जनालाई उद्धार गरिएको छ । उद्दारका लागि सय जनालाई तैनाथ गरिएको छ । मोदीले दुर्घटनामा दुःख जताउँदै मृतकको परिवारलाई २–२ लाख भारु र घाइतेलाई ५० हजार भारु मद्दतको घोषणा गरेका छन् ।भवनको पहिलो तलामा सीसीटीभी फ्याक्ट्री र गोदाम छ । यहाँ शर्ट सेर्किटबाट लागेको आगोले भीषण रुप धारण गरेपछि पूरा भवन आगोको चपेटामा परेको हो । त्यहाँ धेरै नै मजदुर काम गरिरहेका थिए । भवनमा भित्र पस्ने र बाहिर निस्कने एउटै मात्रै ढोका भएकोले बचाउ कार्य छिटो सुरु हुन सकेन ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।