विवाह गरेको २४ वर्षपछि सोहेल खानको सम्बन्धविच्छेद

person explore access_timeबैशाख ३०, २०७९ chat_bubble_outline0

 


सलमान खानका भाइ सोहेल खान र उनकी श्रीमती सीमा खान सम्बन्धविच्छेदको तयारीमा छन् । भारतीय सञ्चार माध्यम आजतकका अनुसार यी दुईले मुम्बईको फेमिली कोर्टमा सम्बन्धविच्छेदका लागि निवेदन दिएका छन् । सोहेल र सीमालाई शुक्रबार फेमिली कोर्ट बाहिर देखिएको थियो । यी दुई अदालतबाट छुट्टा छुट्टै निस्किएका थिए ।स्रोतलाई उद्धृत गर्दै आजतकले भनेको छ – ‘सोहेल खान र सीमा सचदेव शुक्रबार फेमिली कोर्टमा उपस्थित भएका थिए । यी दुईले सम्बन्धविच्छेदको निवेदन दिएका छन् । यी दुईबीचको दोस्ती अहिलेसम्म पनि यथावत् छ । यी दुईले अचानक अलग हुने निर्णय गरेका थिए । यसबारे कसैलाई पनि भनिएको थिएन । यी दुइले आफ्नो यो निर्णयलाई नीजि राख्नु नै ठिक सम्झेका थिए र त्यसपछि मात्रै सम्बन्धविच्छेदको निर्णय दिएका थिए । उनीहरु पछिल्लो थुप्रै वर्षदेखि छुट्टा छुट्टै बस्दै आएका थिए ।’यो जोडीलाई निकै नजिकबाट चिन्ने साथीले दिएको जानकारी अनुसार सीमा र सोहेलबीच कुनै विवाद छैन । यी दुईले यो निर्णयलाई मिलेर लिएका हुन् र आ–आफ्नो जीवनमा अघि बढ्ने निर्णय गरेका छन् ।

को हुन् सीमा खान ?

सीमा खानको वास्तविक नाम सीमा सचदेव हो । उनी व्यावसायिक रुपमा फेसन डिजाइनर र स्टाइलिस्ट हुन् । खबरका अनुसार सीमाले आफ्नो सैलुन पनि खोलेकी छिन् जसको नाम कालिस्ता हो । सुजैन खान र महिप कपुरसँग मिलेर मुम्बईको बान्द्रामा उनले १९० लग्जुरियस बुटिक खोलेकी थिइन् ।

वेब सिरिजमा भएको थियो खुलासाः

उनले सोहेल खानसँग सन् १९९८ मा विवाह गरेकी थिइन् । यी दुईका दुई छोरा छन् – योहान र निर्वाण । अब विवाहको २४ वर्षपछि यी दुई अलग भइरहेका छन् । सन् २०१७ मा पनि सोहेल र सीमा छुट्टिएको खबर आएको थियो । यतिमात्रै होइन सोहेल र सीमालाई नेटफ्लिक्स शो ‘द फेबुलस लाइभ्स अफ बलिउड वाइभ्स’ मा भिन्न भिन्न बसिरहेको देखिएको थियो । यो शो पछि उनीहरु दुईजना सँगै बसिरहेका छैनन् भन्ने पुष्टि भएको थियो ।

शोमा सोहेलसँग आफ्नो सम्बन्धको विषयमा सीमाले भनेकी थिइन्, ‘कहिलेकाँही तपाईंको उमेर बढेसँगै सम्बन्धले नयाँ दिशा लिन थाल्छ । म यसका लागि दुःखी छैन किनभने हामी खुसी छौँ र हाम्रा बच्चा खुसी छन् । सोहेल र मेरो विवाह कन्भेन्सल होइन तर हाम्रो परिवार एउटै छ । हाम्रा लागि हाम्रा बच्चा महत्वपूर्ण छन् ।’

यो सलमान खानको परिवारको दोस्रो सम्बन्धविच्छेद हो । यसअघि अरबाज खान र मलाइका अरोडा अलग्गिइसकेका छन् ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।