ad
x

नवलपरासीमा ११० वर्षीय वृद्धद्वारा मतदान

person explore access_timeबैशाख ३०, २०७९ chat_bubble_outline0

नवलपरासी पश्चिममा निर्धारित समयदेखि नै २८३ मतदान केन्द्रबाट मतदान शुरु भएको छ। जिल्लाको ७ वटै पालिकाको २८३ मतदान केन्द्रबाट सहज वातावरणमा मतदान कार्य जारी रहेको प्रमुख जिल्ला अधिकारी श्रवण कुमार पोखरेलले जानकारी दिए । 


जिल्लामा बिहान ८ बजे ३० मिनेटसम्म जिल्लाकै जेष्ठ नागरिक ११० बर्षिय सहासन धुनियाले पनि आफ्नो मतदान सुरक्षित गरेका छन् । उनी रामग्राम नगरपालिका वडा २४ भुस्नापुरका  हुन्।  यो समयसम्म १०० बर्ष भन्दा माथिको ४ जनाले मतदान गरेका छन्।त्यस्तै रामग्राम १ सहुवाटिकरबाट १०७ बर्षिय शंकर यादब र उनकी श्रीमती सुनारेव यादब, सुस्ता गाउँपालिका ३ बाट १०५ बर्षिय चेतनारायण पौडेलले पनि उत्साहका साथ आफ्नो मतदान सुरक्षित गरेको प्रजिअ पोखरेलले जानकारी दिए । प्रजिअ पोख्रेलका अनुसार जिल्ला भारतीय सीमासँग जोडिएको जिल्ला रहेकाले यहाँ सुरक्षा ब्यवस्था कडा पारिएको र सहज वातावरणमा मतदान कार्य भइरहेको जानकारी दिए ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।