ad
x

कोरोना संक्रमणको जोखिम कायमै, जनस्वास्थ्यका नियम पालना गर्न आग्रह

person explore access_timeबैशाख २८, २०७९ chat_bubble_outline0

नेपालमा कोरोनाभाइरस (कोभिड–१९) संक्रमण मत्थर भएपनि जोखिम कायम रहेको स्वास्थ्य तथा जनसङ्ख्या मन्त्रालयले जनाएको छ । छिमेकी राष्ट्र भारतमा कोरोनाभाइरस संक्रमण दर वृद्धि भइरहेकाले नेपालमा पनि संक्रमणको उच्च जोखिम रहेको मन्त्रालयका प्रवक्ता डा.संगिता कौशल मिश्राले बताइन् । 


कोरोना संक्रमितको सङ्ख्यामा कमी आएपनि महामारीको जोखिम कायम रहेकाले सबैलाई जनस्वास्थ्य नियम पालना गर्न डा.मिश्राले आग्रह गरिन् । यही वैशाख ३० गते हुने स्थानीय तह चुनावको मतदान केन्द्रमा अनिवार्य मास्कको प्रयोग गर्न स्वास्थ्य मन्त्रालयले आग्रह गरेको छ ।यस्तै, कोरोना संक्रमणबाट जोगिन अनिवार्य रुपमा साबुन पानी हात धुन तथा सेनिटाइजरको प्रयोग गर्न र सामाजिक दूरी कायम गर्न मन्त्रालयले आग्रह गरेको छ । कोरोनाभाइरस विरुद्धको खोप लगाउन छुटेका र पूर्ण मात्रा खोप लगाएको तीन महिना पुगेका बुस्टर डोज लगाउन डा.मिश्राको आग्रह छ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।