ad
x

चंकी पाण्डेले फराह खानको अभिनयमाथि दिए प्रतिक्रिया, जवाफमा फराहले भनिन्, ‘आफ्नी छोरीलाई सम्हाल पहिला’

person explore access_timeबैशाख २८, २०७९ chat_bubble_outline0

 


बलिउड नायिका अनन्या पाण्डेले हालै सोसल मिडियामा एउटा भिडियो सेयर गरिन् जसमा उनी फराह खानसँग देखिएकी छिन् ।भिडियो सुरु हुने बित्तिकै अनन्याले आफ्नो परिचय दिन सुरु गर्छिन् । यसैबीच फराह बीचमा आउँछिन् र भन्छिन्, ‘अनन्या, अनन्या तिमीले ‘खाली पिली’ का लागि राष्ट्रिय अवार्ड पाएकी छौ ।’ यो सुन्ने बित्तिकै अनन्या खुसी हुन्छिन् । तर त्यति नै बेला फराहले आफूले ठट्टा गरिरहेको बताउँछिन् ।यो भिडियोमा प्रशंसकदेखि सेलिब्रिटीसम्मकाले प्रतिक्रिया दिइरहेका छन् । यस्तै अनन्याका पिता चंकी पाण्डेले लेखे, ‘फराह तिमीलाई यो भिडियोमा ओभरएक्टिङका लागि अवार्ड पाउनुपर्छ ।’ यो सुन्ने बित्तिकै फराहले प्रतिक्रिया दिँदै लेखिन्, ‘आफ्नी छोरीलाई सम्हाल पहिला ।’कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।