ad
x

पार्टीका कार्यकर्ता रिहा गर्न वैज्ञानिक समाजवादीको माग

person explore access_timeबैशाख २६, २०७९ chat_bubble_outline0

विश्वभक्त दुलाल‘आहुति’नेतृत्वको वैज्ञानिक समाजवादी कम्युनिस्ट पार्टीले पक्राउ परेका कार्यकर्ता रिहा गर्न माग गरेको छ।


पार्टी प्रवक्ता जागृत रायमाझीले सोमबार एक विज्ञप्ति जारी गर्दै स्थानीय तह निर्वाचन बहिस्कार गर्नेक्रममा पक्राउ परेका कार्यकर्ता अबिलम्ब रिहा गर्न माग गरेका हुन्।आहुति नेतृत्वको पार्टीले स्थानीय निर्वाचन बहिस्कार गर्ने निर्णय गरेपछि प्रहरीले उनका नेता कार्यकर्ता पक्राउ गरेको हो ।  

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।