ad
x
राजनीति

काँग्रेस र माओवादीले एमालेसँग तालमेल गर्नु बेइमानी भयो : महासचिव भुसाल

person explore access_timeबैशाख २६, २०७९ chat_bubble_outline0

नेकपा एकीकृत समाजवादी पार्टीका महासचिव बेदुराम भुसालले पाँच दलीय गठबन्धनको निर्णयविरुद्ध एमालेसँग तालमेल गर्नु राजनीतिक बेइमानी भएको टिप्पणी गरेका छन् । रातोपाटीसँगको विशेष कुराकानीमा भुसालले सत्ता गठबन्धनमा तालमेल नभएको अवस्थामा मित्रवत प्रतिष्पर्धा गर्ने निर्णय भएपनि नेपाली काँग्रेस र नेकपा माओवादी केन्द्रले एमालेसँग तालमेल गर्नु अनैतिक कार्य भएको बताए ।


‘गठबन्धनभन्दा बाहिर गएर तालमेल गर्नु राजनीतिक रुपमा अनैतिक भयो । गठबन्धनभन्दा बाहिर गएर तालमेल नगरौं भनेर शीर्ष नेताको तहमै निर्णय गरेर निर्देशन पनि गरेका छौ । यदि मित्रवत प्रतिष्पर्धा गर्ने भन्ने थियो’ रातोपाटीसँग कुरा गर्दै भुसालले भने, ‘हामीले त्यसरी गरेको तालमेल फिर्ता हुने भनिएको छ । खारेज गर्ने पनि पार्टीहरुले भनेका छन् ।त्यसपछि पनि सबै ठाउँमा भएको छैन ।’ गठबन्धनमा सहभागी दलले कतिपय ठाउँमा एमालेसँग तालमेल गरेपनि छोडे पनि त्यो संख्या अझै धेरै भएको हुनसक्ने भुसालले बताए । गठबन्धन दलमा समेत प्रयाप्त छलफल नभएकाले धेरै तालमेल हुन नसकेको भुसालले बताए । तर, एकीकृत समाजवादीले भने एमालेसँग तालमेल गरेको छैन । पाँच दलीय गठबन्धन नभएको अवस्थामा एकीकृत समाजवादीले काँग्रेस वा माओवादीसँग चुनावी तालमेल गरेका छन् । 

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।