ad
x

एमालेसँग राष्ट्रवादको कुरामा सोच मिल्छ : पाण्डे

person explore access_timeबैशाख २५, २०७९ chat_bubble_outline0

राप्रपाका नेता विक्रम पाण्डेले एमाले र राप्रपाको विचार, सिद्धान्त र नीति अलग भएपनि राष्ट्रवादको सवालमा सोच मिल्ने बताएका छन् । आइतबार भरतपुरमा आयोजित चुनावी सभालाई सम्बोधन गर्दै नेता पाण्डेले राष्ट्रियताका सवालमा सोच मिल्ने भएकैले चुनावी गठबन्धन गरिएको बताए । 


‘राप्रपा र एमालेबीच विचार, सिद्धान्त र नीति अलग भएपनि राष्ट्रवादको सवालमा सोच मिल्छ’, पाण्डेले भने, ‘मैले राष्ट्रियताको सवालमा केपी ओलीमाथि उचो मुल्यांकन गरेको अवस्था छ ।’ नेता पाण्डेले विगत ५ वर्षमा भरतपुर महानगरपालिका महानगरपालिका होकी पार्टी कार्यालय भन्ने छुट्याउन सक्ने अवस्था नरहेको टिप्पणी गरे । तर उनले अव आउने जनप्रतिनिधिले जनताको सेवा घरघर पुगेर गर्ने भन्दै आफू राजनीति भन्दा पनि विकास निर्माणबारे बढी जानकार भएकाले भरतपुरका जनतासँग घरघरमै गएर आफ्ना कुराहरु राख्न सक्ने बताए ।कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।